İngiltere'ye Bak, Dünyayı Gör

Beats

2019, Kurmaca, 97'
Yönetmen: Brian Welsh
Senaryo: Kieran Hurley, Brian Welsh
Oyuncular: Cristian Ortega, Lorn Macdonald, Laura Fraser

1984 yılında, İskoçya’da iki genç. Hayatları üzerinde herhangi bir kontrolleri olmayan iki en iyi arkadaş, yasadışı bir partiye katılmak için hayatlarındaki her şeyi riske atıyor ve sıkıcı hayatlarının en iyi gecesini geçirmeyi umuyorlar.

Mavi İguana

2018, Kurmaca, 115'
Yönetmen: Hadi Hajaig
Senaryo: Hadi Hajaig
Oyuncular: Sam Rockwell, Ben Schwartz, Phoebe Fox

Eddie ve Paul şartlı tahliye ile hapisten çıkmışlardır ve New York’ta bir restoranda çalışmaktadırlar. Hayatları bir çıkmaza girmiştir. Ta ki İngiliz avukat Katherine Rookwood restorana girip onlara reddedemeyecekleri bir teklif yapana kadar.

Love Sarah

2018, Kurmaca, 107'
Yönetmen: Eliza Schroeder
Senaryo: Jake Brunger
Oyuncular: Celia Imrie, Shannon Tarbet, Shelley Conn

Başarılı ve büyük bir ünün eşiğinde olan pastacı Sarah, kendi fırınını açmanın eşiğindeyken trajik bir bisiklet kazası sonucunda hayatını kaybeder. Bu üzücü olay farklı nesillerden 3 kadını bir araya getirir. 18 yaşında, umut vaat eden bir dansçı olan kızı Clarissa’nın anneannesi Mimi ile uzun süredir arası açıktır. Sarah’nın en yakın arkadaşı ve iş ortağı Isabella ise Notting Hill’deki çok kültürlü Golborne Road bölgesinde açmayı düşündükleri pastane için kiraladıkları boş dükkanının sorunlarıyla uğraşmaktadır.

Stalked

2019, Kurmaca, 82'
Yönetmen: Justin Edgar
Senaryo: Justin Edgar
Oyuncular: Nathalie Buscombe, Billy Cooke, Vanessa Donovan

Eski deniz komandosu ve çocuğunu yalnız başına yetiştirmekte olan Sam eczaneye giderken vahşice kaçırılır. Kafası karışmış bir şekilde orduya üretim yapan terk edilmiş bir fabrikada uyanır. Bebeğini evde yalnız başına bıraktığı için endişelenen Sam, bir an önce fabrikadan çıkmaya çalışır, ama tüm girişler kapalıdır. Kısa bir süre sonra fabrikada yalnız olmadığını fark eder. Biri ya da bir şey kendisini avlamaktadır. Görünmez bir düşman tarafından takip edilen ve saldırıya uğrayan Sam, bu tehlikeli kedi fare oyunundan kurtulmak için tüm askeri yeteneklerini ve bilgisini kullanmak zorunda kalacaktır. 

Sert Kış

2018, Kurmaca, 86'
Yönetmen: Dom Lenoir
Senaryo: Ross Owen Williams
Oyuncular: Matt Hookings, Olwen Catherine Kelly, Hannah Waddingham

Ryan Barnes gelecek vaat eden bir detektiftir. Evlilik yıl dönümünde evine gittiğinde karısının korkunç bir trafik kazasının kurbanı olduğunu öğrenir. Yedi ay sonra, eşi hâlâ komadadır ve onun bu durumunu kabullenemeyen Barnes, yaşlıları hedef alan bir seri katilin peşine düşer. Umutsuzca katili yakalamaya çalışan Barnes giderek suçun altında yatan güdünün takip ettiği kişiye uyup uymadığından şüphe etmeye başlar.