Sıkça Sorulan Sorular

Filmleri, her filmin altında yer alan “Filmi İzle” butonuna tıkladığınızda açılan randevuistanbul.muvi.com sitesine ücretsiz üye olarak seyredebilirsiniz.

Film gösterimlerini yaptığımız Muvi altyapısı Web, Android, IOS, AndroidTV ve AppleTV platformlarını desteklemektedir. Yani filmlerimizi bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, medya oynatıcınızdan ve akıllı televizyonunuzdan seyredebilirsiniz.

Film gösterimlerimiz ücretsiz. E-posta adresinizle üye olmanız yeterli.

Programımızda yer alan Türk filmleri 17-23 Aralık 2020 tarihleri arasında gösterilmektedir. İngiliz filmleri ise 20-23 Aralık 2020 tarihinde gösterime açılacaktır.

İngiliz filmleri Türkçe altyazılı olarak gösterilecektir. Türk filmlerinde İngilizce altyazı bulunmaktadır.

Hayır. Filmleri kaydedip sonra izlemeniz mümkün değildir, tüm filmlerimiz DRM korumalıdır. Hesabınızla giriş yaparak filmleri kaldığınız yerden seyretmeye devam edebilirsiniz.

Filmler belirli bir gösterim kontenjanı ile yayınlanmaktadır. Gösterim kontenjanını dolduran filmin izlenme linki etkisiz hale gelmektedir.

Teknik aksaklık yaşamanız halinde sistemimize üye olduğunuz e-posta adresi ile tursak@tursak.org.tr’ye, kullandığınız cihazın marka ve modelini (bilgisayardan ve mobil cihazdan giriş yapıldıysa tarayıcı adı ile beraber), izlediğiniz filmin adını göndermenizi rica ediyoruz. Sorununuz ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.